Shop More Submit  Join Login
×

Featured in Collections

Journals by Lwba


More from deviantARTDetails

Submitted on
November 28, 2012
Link
Thumb

Stats

Views
564
Favourites
10 (who?)
Comments
162
×
Witam. c:
Dzisiaj strasznie mnie skusiło o napisaniu czegoś w ch*j twórczego, oczywiście wiadomo, że to będzie niewypał (sądząc po samym początku chociażby). Chciałam poruszyć temat dawnego deviantART'u i porównać go z dzisiejszym oraz wspomnieć o 'Magicznych Wilkach'. A więc, o co mi chodzi? Gdzie mam problem? Jeśli chodzi o dA, niestety, ale muszę stwierdzić, że dawne dA (około 2009 roku, Głupia Kasia nie umiała rysować) było dużo lepsze. W porównaniu z tym, co się dzisiaj tu dzieje to było świetne. Chodzi mi o trolle, kopie, osoby, które się wywyższają, chociaż tak naprawdę nie mają czym. Wystarczy spojrzeć, ile osób które umieją rysować jest tu niedocenionych, nieznanych, a ile osób które bazgrzą byle jak jest bardzo popularnych mimo braku umiejętności. Nie chodzi mi o to, że mam im za złe, ze są popularne, że osiągnęły coś więcej od innych (wydaje mi się że przez charakter, ambicje). Ale mam na myśli to, że dA coraz bardziej jest zasyfiane byle czym, ludzie to wychwalają jakby nie wiem co, a w stronę naprawdę dobrych artystów nie chcą nawet spojrzeć. Nie wiem, czy dobrze mnie zrozumiecie, możecie mieć do mnie jakieś wąty, bo dosyć dziwnie wyraziłam swoje myśli. Ale nie potrafię przedstawić tego inaczej. Kolejna sprawa dotyczy 'Magicznych Wilków', dzięki którym tu jestem, mam okazję z Wami rozmawiać, rozwinęłam swoje umiejętności plastyczne. O co mi dokładnie chodzi? Na dA króluje manga i anime. Nie mam nic do mangi i anime, ale może dałoby się jakoś zrobić tak, żeby 'Magiczne Wilki' były popularne wraz z mangą, żeby znów wróciły do łask? Jest wiele artystów, którzy byli doceniani w 2009 roku właśnie dzięki wilkom. Np. wolfnighteyes (ma nowe konto, praktycznie wcale nieznane), kiiyuko, która jeszcze ratuje sytuację wilków, Sashra, kiedyś jako Valixy, znana ze swojej postaci i niezwykłego talentu. Z tego co widzę również coraz częściej pojawia się u niej manga. Ale niech rozwija swój talent, jest bardzo dobrze. Tylko czemu każdy tak nagle zapomniał o 'Magicznych Wilkach' ? Nie rozumiem. Wiem, że miały swój czas, ale wydaje mi się, że wszystko można naprawić. Może dałoby się w jakiś 'magiczny' sposób przywrócić te wilki, żeby z powrotem były tak lubiane, jak kiedyś, żeby przypomnieć ludziom o nich? Byłoby naprawdę miło. Co o tym myślicie? Może przydałoby się zorganizować pseudo-akcję, zakładając jakieś grupy, więcej rysunków z wilkami, polecać artystów rysujących wilki? Może macie jeszcze jakieś pomysły? Naprawdę bardzo mi na tym zależy, ale samej na pewno mi się to nie uda. Kto byłby ZA, a kto byłby PRZECIW? Liczę na Wasze wsparcie. Wyraźcie swoje zdanie, Wasza opinia jest mi bardzo potrzebna, żeby stwierdzić, czy w ogóle jest jakikolwiek sens tworzyć taką organizację. Może pomożecie mi tworząc jakieś sondy na ten temat, pisząc o tym żurki? Byłabym bardzo wdzięczna, zapewne nie tylko ja. Tyle na ten temat, czekam na Wasze opinie.

- Neko.
  • Listening to: Linkin Park
Add a Comment:
 
:iconpz1zosiaa:
pz1zosiaa Featured By Owner Oct 7, 2013
No czemu ja zawsze muszę trafiać na coś co było co najmniej rok temu! Czy coś wynikło z tego co napisałaś?
Reply
:iconnekopunkwolf:
NekoPunkWolf Featured By Owner Oct 9, 2013
Niektórzy się starali. ;D
Ale jeżeli chodzi o coś naprawdę poważnego to tyle co nic. Ale cóż, ta akcja raczej większej przyszłości nie miała. : x 
Reply
:iconpz1zosiaa:
pz1zosiaa Featured By Owner Oct 9, 2013
Aha
Reply
:iconshadowsidemaster:
ShadowSideMaster Featured By Owner Dec 16, 2012  Hobbyist Digital Artist
ja mam dużo postaci typu ''magiczne wilki'' ... często je rysuję, ale na dA nie mam czasu wstawiać wszystkiego ;C
Reply
:iconnekopunkwolf:
NekoPunkWolf Featured By Owner Dec 16, 2012
Ja mam prawie same wilki (3 postacie ludzkie). .-.
Mam calusieńką teczkę do wstawienia, ale mi się nie chce. :c
Reply
:iconshadowsidemaster:
ShadowSideMaster Featured By Owner Dec 17, 2012  Hobbyist Digital Artist
ja to mam około 187 postaci, ale nie mam kiedy refów porobić ._.
Reply
:iconnekopunkwolf:
NekoPunkWolf Featured By Owner Dec 17, 2012
Ja mam 33 postaci, większość ma reffy. I w chuj adoptów, o których nawet nie pamiętam. ; p. Kiedyś kupowałam je nałogowo.
Reply
:iconshadowsidemaster:
ShadowSideMaster Featured By Owner Dec 17, 2012  Hobbyist Digital Artist
heh ;D
Reply
:iconfelkezia:
Felkezia Featured By Owner Dec 14, 2012
Ja jestem za taką akcją, mimo że nie wiem jak było za czasów gdy 'Magiczne Wilki' były tak strasznie popularne jak mówisz. Ale chciałabym się dowiedzieć bo z tego co mówisz to brzmi ciekawie. ^^ Mam do Ciebie pytanie.. Czy ja przypadkiem nie należę do grupy tych nie chcianych przez Ciebie ludzi na dA.? ><
Reply
:iconnekopunkwolf:
NekoPunkWolf Featured By Owner Dec 15, 2012
Nie chcianych? Co masz na myśli?
Reply
Add a Comment: